Wyszukiwarka
Producent
Ostatnio oglądane

Miotła teleskopowa do kurzu i pajęczyn 143-324 cm

Producent:Orion
Kod producenta:ORI711909
Kod kreskowy:8592381162894
Cena:Produkt archiwalny
Opis
  • PRAKTYCZNA- Miotła teleskopowa z trójkątną szczotką, którą można ustawić w trzech pozycjach. Posiada uniwersalne zastosowanie i jest przydatna w każdym domu.
  • WYTRZYMAŁA - Drążek wykonany z wysokiej jakości metalu w szarym kolorze. Szczotka wykonana z tworzywa, posiadaspecjalnie włosie, które jest gęste i sztywne.Skutecznie zbiera kurz i brud.
  • TELESKOPOWA- Wyposażona w teleskopowy drążek, którego długość możemy regulować od 143 do nawet324 cm. Dzięki możliwości regulacji, możemy odpowiednio dostosować wysokość drążka do własnych potrzeb.
  • FUNKCJONALNA- Szczotka jest trójkątna imożna ją swobodnie obracać za pomocą regulowanej śruby.Znajdzie swoje zastosowanie przy usuwaniu pajęczyn i czyszczeniu trudno dostępnych miejsc.
  • UNIWERSALNA- Miotła doskonale sprawdzi się dosprzątania narożników, sufitu czy wysokich półek.Niezwykle przydatna w wysokich pomieszczeniach.Przydatna każdym w domu, magazynie, halach magazynowych, hotelach i wielu innych miejscach.

Miotła teleskopowa do kurzu i pajęczyn.Posiada narożną szczotkę, którą można ustawić w trzech pozycjach. Regulowany drążek pozwoli na dostosowanie odpowiedniej długości miotły do czyszczonej powierzchni.Narożna szczotka może być używana na różnych powierzchniach, w tym na drewnie, płytkach, betonie i innych. Jest przydatna zarówno w domu, jak i w miejscach pracy, takich jak biura czy magazyny.Oryginalny produkt czeskiej marki Orion.Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.Cechy
Producent:
Orion
Sku:
711909
Materiał:
metal
Szerokość:
23 cm
Waga (g):
961
Kolor dominujący:
wielokolorowy
Logistyka długość(cm):
139
Logistyka szerokość(cm):
20
Logistyka wysokość(cm):
5
Waga gabarytowa (g):
961
Długość:
143-324 cm
Galeria