Wyszukiwarka
Producent
Ostatnio oglądane

Termomisa termos obiadowy DELUXE 5 l

Producent:Orion
Kod producenta:122875
Kod kreskowy:8592381024420
Cena:Produkt archiwalny
Opis
  • PRAKTYCZNA - Termomisa do utrzymywania ciepła przechowywanych potraw. Termos obiadowy ma pojemność 5 litrów. Termomisa ma wymiary 20 x 31 cm. Termomisa z serii Deluxe.
  • WYTRZYMAŁA - Termomisa z zewnątrz wykonana z tworzywa, wewnątrz ze stali nierdzewnej.
  • TERMICZNA - Utrzymuje ciepło do dwóch godzin. Termomisa nie jest w 100% szczelna, żywność należy przenosić w pozycji pionowej by uniknąć wylania zawartości.
  • WYGODNA - Termomisa posiada łatwe zamknięcie w formie przekręcenia pokrywki, dodatkowo ma uchwyt ułatwiający przenoszenie.
  • UNIWERSALNA - Termomisa pozwoli nam w wygodny sposób utrzymywać ciepło potraw a latem wykorzystamy ją do przechowywania lodów.

Termomisa do przechowywania potraw. Utrzyma ciepło umieszczonej w niej potrawy. Latem możemy przechowywać w niej lody np. podczas przyjęć w ogrodzie, by uniknąć szybkiego roztopienia lodów. Termomisa jest lekka, co zapewni wygodne przenoszenie. Wewnętrzna, gładka powierzchnia zapewni wygodne mycie. W celu utrzymania dłużej zimnej temperatury w termomisie należy umieścić ją na około godzinę do lodówki przed włożeniem zawartości, chcąc utrzymać dłużej ciepło potraw należy wlać do termomisy gorącą wodę i wylać ją po 1-2 minutach. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.Cechy
Producent:
Orion
Sku:
122875
Wysokość:
20 cm
Średnica:
31 cm
Pojemność:
5,0 l
Waga (g):
1300
Logistyka długość(cm):
31
Logistyka szerokość(cm):
31
Logistyka wysokość(cm):
20
Waga gabarytowa (g):
3203.33
Galeria