Wyszukiwarka
Producent

Ruszt uniwersalny regulowany do piekarnika pieczenia kratka podstawka studzenia lukrowania

Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Producent:Orion
Kod producenta:111182
Kod kreskowy:8592381176648
Cena:37,00 zł
Ilość:
Opis

CECHY:

  • STALOWY - Stalowy ruszt o wszechstronnym zastosowaniu w kuchni. Wykonany z chromowanej stali. Niezwykle solidny.
  • REGULOWANA WIELKOŚĆ - Ruszt ma wymiary 35 x 32 cm, ale możemy regulować długość rusztu do 60 cm. Dzięki temu jest niezwykle użyteczny i przydatny w kuchni. Ruszt możemy stosować w piekarnikach o różnej szerokości. Wystarczy ustawić odpowiednią szerokość i przykręcić śrubkami.
  • UNIWERSALNY - Ruszt pomoże przy przygotowaniu pieczonej, chrupiącej kaczki czy kurczaka w brytfannach o różnych wielkościach. Dzięki niej mięso nie będzie leżało w tłuszczu, a wytapiane soki z przyprawami będą dodatkowo naparowywały mięso. Posłuży również jako kratka do piekarnika na której możemy ustawić np. formę do zapiekania lub bezpośrednio potrawy.
  • IDEALNA PODSTAWKA - Ruszt może również posłużyć jako podstawa chroniąca blat przed gorącymi naczyniami lub możemy odstawić na nim produkty do stygnięcia. Świetnie sprawdzi się również do lukrowania ciast, tortów, ciasteczek czy babeczek.
  • PRZYDATNY - Ruszt posiada wiele zastosowań w kuchni. Można użytkować go na wiele sposobów. Odpowiedni do umieszczenia w prowadnicach lub na dnie piekarnika, a także na blasze do pieczenia lub brytfannie. Położony na blacie zabezpieczy go przed położonymi gorącymi naczyniami. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata. Nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń.

Stalowy ruszt o regulowanej długości od 32 - 60 cm, szerokość wynosi 32 cm. Ruszt wykonany z chromowanego metalu. Pasuje do większości piekarników, dzięki odpowiedniej regulacji. Niezwykle przydatny i wszechstronny w kuchni. Wykorzystamy go podczas wielu prac w kuchni. Idealny do pieczenia w piekarniku, wystarczy umieścić go na prowadnicach piekarnika i posłuży nam za kratkę do pieczenia na której możemy umieścić potrawy lub naczynia do zapiekania. Ruszt sprawdzi się również jako wkładka do pieczenia w brytfannie lub blasze, dzięki czemu pieczone mięsa nie będą leżały w wytapianym tłuszczu. Kratka pełni funkcję ochronną blatu, stołu na których chcemy umieścić gorące naczynie zdjęte bezpośrednio z kuchenki lub wyjęte z piekarnika. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata. Nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.Cechy
Producent:
Orion
Materiał:
metal
Szerokość:
32 cm
Wysokość:
1,2 cm
Waga (g):
617
Kolor dominujący:
srebrny
Długość:
35 cm
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator