Wyszukiwarka
Producent

Haczyk wieszak na przyssawkę 4 cm 8 szt.

Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Producent:Storage Solutions
Kod producenta:569128
Kod kreskowy:8718158621986
Cena:8,00 zł
Ilość:
Opis
  • MOCNE- Zestaw ośmiu haczyków z mocnymi przyssawkami o wszechstronnym zastosowaniu. Przyssawki mocno trzymają się powierzchni i nie odklejają się. Przyssawki mają okrągły kształt i średnicę 4cm.
  • WYTRZYMAŁE- Wykonane z metalu oraz lekkiego i wytrzymałego, przezroczystego tworzywa. Odpowiednio użytkowane posłużą długie lata.
  • PRAKTYCZNE- Haczyki świetnie sprawdzą się do wieszania ręczników, ścierek w kuchni oraz w łazience. Można wykorzystać je także do podwieszaniaróżnych dekoracji.
  • UNIWERSALNE- Wieszaki na przyssawkę mają uniwersalne zastosowanie. Przydatne w każdym domu. Przyssawki nadają się jedynie na płaskie powierzchnie takie jak szyba, lustro, płaskie kafelki czy płyta meblowa.
  • ŁATWE W MONTAŻU-Niezwyklełatwe wmontażu,bezpotrzebywiercenia dziurwścianie.Przed przyklejeniem należy dokładnie wyczyścić i odtłuścić powierzchnię.Z przyssawek można korzystać wielokrotnie, zmieniając ich umiejscowienie.

Komplet ośmiu wieszaków na przyssawkę o uniwersalnym zastosowaniu. Wykonane z wytrzymałychmateriałów. Przyssawki są bezbarwne i prawie niewidoczne co podnosi estetykę. Mają uniwersalny wygląd i będą pasowały do każdego wnętrza. Znajdą wiele zastosowań w domu.Doskonale sprawdząsię dowieszania ściereczek kuchennych, ręczniczków, a takżepodwieszaniaróżnych dekoracji. Przed przyklejeniem należyupewnić się, że powierzchnia, na której przyssawki mają być użyte, jest gładka i czysta.Oryginalny produkt holenderskiej marki Storage Solutions.Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.Cechy
Producent:
Storage Solutions
Sku:
569128
Materiał:
tworzywo
Średnica:
4 cm
Waga (g):
48
Kolor dominujący:
przezroczysty
Logistyka długość(cm):
24
Logistyka szerokość(cm):
10,5
Logistyka wysokość(cm):
2
Waga gabarytowa (g):
48
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator